Rewal SPA

(7)

Rewal SPA

Baza obiektów noclegowych oferujących SPA w Rewalu. Zafunduj sobie wspaniałe wczasy nad morzem na wybrzeżu rewalskim!

Konkurencja wśród obiektów noclegowych jest bardzo duża, dlatego poza wygodnymi miejscami noclegowymi wysokiej klasy obiekty turystyczne chcą zaoferować swoim gościom coś więcej.
Oferowanie różnego rodzaju zabiegów jest więc swojego rodzaju konkurencją, gdzie korzyść odnoszą szczególnie goście obiektów noclegowych.
Rewalska oferta Spa jest bardzo szeroka i nie każdy orientuje się, jaki rodzaj usług oferowany jest w poszczególnym typie SPA w Rewalu nad morzem.
Na zdjęciu: sauna w ośrodku Nawigator SPA.

Sauna w ośrodku SPA w Rewalu

Poznaj Spa w Rewalu

Czym w ogóle jest spa? Spa jest metodą leczenia poprzez wodę. To właśnie woda jest w nim najważniejszym czynnikiem, pozwala się zrelaksować, odpocząć, zapomnieć o stresie. Z tego właśnie powodu pierwsze ośrodki spa w Polsce zaczęły powstawać w miastach będących uzdrowiskami, które posiadały dostęp do uzdrawiającej wody. Nic więc dziwnego, że w miejscowości takiej, jak Rewal Spa zaczęły odgrywać coraz ważniejszą rolę. To oczywiście za sprawą słonej morskiej wody, która sama w sobie ma znakomite działanie na nasz organizm. Przed wybraniem się do SPA warto skonsultować się z dermatologiem i zapytać o rodzaj polecanych dla naszego ciała zabiegów. Różne rodzaje terapii nakierowane są na różne typy skóry. W zasadzie najbardziej znane są dwa rodzaje zabiegów. Aromaterapia to kąpiele w wodzie w której znajdują się różne mieszanki drzew, roślin i kwiatów. Służy to oczyszczeniu organizmu, przy wykorzystaniu olejków eterycznych, których zapach uwalniany jest podczas kąpieli. Stosuje się tutaj również muzykę relaksacyjną pomagającą odprężyć się jeszcze bardziej. Hydromasaże jest sposobem rozluźnienia całego ciała. W wodzie znajdują się olejki zapachowe i sole. Dodatkowo niezliczona ilość pęcherzyków powietrza masuje całe ciało, potęgując działanie substancji znajdujących się w wodzie. Działanie wody łączy się także z masażami, których rodzaj jest tak wiele, że nie sposób wszystkich wymienić. Najczęściej spotykane typy Spa w Rewalu to:- SPA & Wellness, które poza zwykłymi zabiegami dla ciała, oferują również całą gamę zabiegów dla „ducha”. Fitness, joga, nauka tańca, wszystko to ma poprawić nie tylko stan zdrowia, ale również samopoczucie.

SPA w Rewalu zaprasza!

Posiłki hotele restauracjach są również dostosowane do rodzaju świadczonych zabiegów, jest to więc kompleksowa usługa.- Medical SPA, łączy ze sobą cechy zwykłego spa oraz kliniki zdrowotnej. Skupia się ono bardziej na aspekcie medycznym, dlatego nad pacjentami czuwają lekarze. Poza zabiegami dermatologicznymi i rehabilitacyjnymi, możliwe jest również skorzystanie z zabiegów chirurgii plastycznej. Połączenie dbałości o zdrowie i wypoczynek może być dla niektórych najlepszym rozwiązaniem.- Destination SPA to ośrodki, których celem jest osiągnięcie zamierzonego efektu. Jeżeli chcemy zrzucić kilka kilogramów, rzucić palenie, czy pozbyć się stresu, tego typu obiekty będą bardzo pomocne. Warto również rozejrzeć się za pakietami pobytowymi, których zaletą jest niższa cena oraz ukierunkowany na konkretny efekt rodzaj zabiegów. Spa Rewal gwarantują znakomite wakacje w komfortowych warunkach.

Które hotele ze spa w Rewalu są polecane dla rodzin?

Doskonały będzie ośrodek Bosman w Rewalu. Poza jacuzzi posiada też basen i dużo atrakcji dla najmłodszych. Dodatkowo oferuje wyżywienie. Kolejnym obiektem jest Nawigator SPA. Na dzieci czekają tutaj liczne huśtawki, plac zabaw w ogrodzie. Na recepcji dostępna jest cała masa kolorowanek i gry planszowe. Do dyspozycji gości jest sauna sucha, sauna infrared a także łaźnia parowa. Na aktywnych czeka też sala fitness. 

Które hotele w Rewalu są polecane ze SPA?

Polecamy szczególnie Nawigator SPA, a także w pobliskim Niechorzu - Jantar SPA. 

Które hotele ze spa w Rewalu oferują bardzo dobre śniadania?

Goście najlepiej oceniają Willa Studio - z pizzerią dostępna na miejscu. Wysokie noty zbiera także Sunset SPA, Ośrodek Bosman oraz Nawigator SPA. 

Które hotele ze spa w Rewalu oferują ładny widok?

Ośrodek Nawigator SPA położony jest zaraz obok morza, więc wielu gości będzie mogło podziwiać Bałtyk z balkonu swojego pokoju. Przy samej plaży znajduje się także Oasis Resort i SPA oraz Sunset Spa.

Które hotele ze spa w Rewalu są najlepsze dla par?

Jeśli wybieracie się na weekend we dwoje polecamy Sunset Spa z przepięknym widokiem na morze. Takie pejzaże zapewni też ośrodek Oasis Resort i Nawigator. Obiekty te zapewniają także restaurację. 

Wyślij zapytanie