Plażowanie

Plażowanie podczas pobytu nad morzem to wręcz obowiązek. Dzieci uwielbiają wodę, kochają piasek, świetnie czują się w słoneczną, piękną pogodę. Zazwyczaj, zniecierpliwione nigdy nie mogą się doczekać beztroskiej zabawy na plaży, której możliwości na rewalskim wybrzeżu jest cały szereg.

Zamki, pałace, domki i inne konstrukcje z piasku to obowiązkowy punkt plażowania. Przydadzą się do tego tylko wiaderko i łopatka i już można dać ponieść się wyobraźni i rozpocząć budowę. Pomoc rodziców na pewno nie zaszkodzi, a przyspieszy wzniesienie pokaźnych budowli. A jeśli zapomnimy zabrać ze sobą piaskowych narzędzi budowlanych to żaden problem. Przy plaży znajduje się mnóstwo sklepików i budek z pamiątkami, na których na pewno znajdzie się zestaw wiaderek, sitek, grabek i innych foremek.

A kąpiele? Bez obaw o bezpieczeństwo! Gmina Rewal co roku przykłada wszelkich starań aby wszystkie jej kąpieliska oznaczane były certyfikatem Błękitnej Flagi, świadczącej m.in. o wysokiej jakości morskiej wody. Rewalska plaża i wyznaczone na niej kąpielisko są oczywiście obstawione przez wykwalifikowanych ratowników wodnych, wyposażonych w profesjonalne sprzęty i czujnie strzegących bezpieczeństwa zarówno tych najmłodszych jak i tych nieco starszych.

Na szerokiej plaży w Rewalu świetnie sprawdzą się również takie aktywności jak gra w piłkę plażową, badmintona, rzucanie frisbee itp.

A jeśli Twoje dziecko jest malutkie i używasz jeszcze wózka, w Rewalu istnieją także zejścia na samą plażę ze zjazdami idealnymi dla wózków dziecięcych. Jedno z nich znajduje się np. od strony ulicy Saperskiej.


SPRAWDŹ: OBIEKTY DLA RODZIN Z DZIEĆMI W REWALU

Dodano: 2015-06-15
Komentarze (0)
Dodaj komentarz