Rewal - kwatery zezwalające na pobyt zwierząt

(10)

Każdego roku przed wyjazdem posiadacze zwierząt szczególnie psów stają przed dylematem, co zrobić ze swoim domowym pupilem. W zasadzie mogą zrobić kilka rzeczy. Po pierwsze pozostawić zwierzaka swoim znajomym lub rodzinie, co czasem nie jest takie proste. Oddać pupila do hotelu dla zwierząt, co nie tylko wiąże się z dodatkowymi pieniędzmi, ale też często, co gorsza z wyrzutami sumienia. W końcu mogą znaleźć obiekt akceptujący zwierzęta. Tutaj sprawa też nie jest łatwa. Obiektów akceptujących zwierzęta nie jest wcale tak dużo, poza tym za zwierze trzeba dodatkowo dopłacić, a po trzecie standard obiektu często jest o wiele niższy.

W internecie możemy znaleźć ogłoszenia typu „kwatery z psem Rewal”. Są to obiekty akceptujące pobyt zwierząt. Najczęściej wiąże się to z dodatkowymi kosztami, które są różne w zależności od konkretnej oferty. Im wyższy standard tym oczywiście wyższa cena. Bardzo rzadko można znaleźć ofertę kwatery gdzie nie będzie trzeba płacić dodatkowych pieniędzy za pobyt psa.

Zasadą jest, że zawsze należy sprawdzić rasę psa z właścicielem obiektu i uzgodnić warunki. Niektóre obiekty akceptują tylko małe psy i jeśli nie uzgodnimy tego wcześniej z właścicielami, a mamy dużego psa, możemy mieć problemy. Wiele obiektów wyrażających zgodę na pobyt zwierząt posiada specjalne regulaminy opisujące do których części obiektu zwierzęta nie mają absolutnie żadnego dostępu. Warto znać takie informacje.
Kwatery zezwalające na pobyt zwierząt to obiekty, które w praktyczny sposób rozwiążą problemy wakacji wspólnie z domowym pupilem.

Wyślij zapytanie