Willa Arielka - Grand Resort
Rewal, Hotel
Zapraszamy do Willi Arielka i Grand Resort! Zaledwie 150 m od morza, a zarazem blisko centrum. MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z BASENU!
Willa MARZENIE
Rewal, Pokoje
Willa Marzenie w Rewalu - gwarantujemy niepowtarzalną rodzinną atmosferę, 250 m od morza.
EUROBAŁTYK Pokoje i Domki
Rewal, Pokoje
Szukasz wspaniałego wypoczynku, ciszy, czystej plaży i przyjaznej obsługi? EURO-BAŁTYK zaprasza!!!
Alcest
Rewal, Ośrodek wypoczynkowy
Dom Wczasowy Alcest umiejscowiony jest nad samym morzem w miejscowości Rewal, która słynie z czystego powietrza bogatego w jod i pięknych szerokich plaż.
NAWIGATOR SPA
Rewal, Pensjonat
NAWIGATOR SPA - komfortowy obiekt z siłownią, sauną, pokojami z widokiem na morze, 50m od morza.
BURSZTYNEK
Rewal, Domki letniskowe
Domki BURSZTYNEK - wypoczynek w domku, z dostepem do basenu, zaledwie 150 m. od plaży
Domki OSTOJA
Rewal, Domki letniskowe1200m do plaży
Domki OSTOJA to komfortowe miejsce na rodzinny urlop - zapraszamy!
SOLEO® Family Resort
Rewal, Domki letniskowe300m do plaży
SOLEO Resort–moc atrakcji dla całej rodziny jakich nie znajdziesz nigdzie indziej! 3 min od plaży! | Animacje dla dzieci | 3 baseny+sauna | 3 place zabaw | 2 sale zabaw | Małpi Gaj
Willa Anna
Rewal, Willa30m do plaży
Miła atmosfera, zaledwie 30 metrów od zejścia na plażę - główny deptak między Rewalem i Niechorzem. Oferujemy noclegi w komfortowym domku z pełnym węzłem sanitarnym.
CIEPŁY ZAKĄTEK
Rewal, Pokoje
CIEPŁY ZAKĄTEK oferuje przytulne, komfortowe pokoje z bogatym wyposażeniem. Atrakcyjne ceny. Zapraszamy!
DELICJA Dom Gościnny
Rewal, Pensjonat
Spędź niezapomniane chwile nad morzem w Rewalu – Dom Gościnny Delicja zaprasza, tylko 3 minuty od plaży!
TRZĘSAWISKO
Trzęsacz, Domki letniskowe
Szukasz ciszy, przestrzeni i komfortu z dala od tłumów, a jednocześnie blisko morza? Trzęsawisko w Trzęsaczu to idealne miejsce dla Ciebie!
LAWENDOWY ZAKĄTEK
Rewal, Pensjonat
Dom Gościnny Lawendowy Zakątek - komfortowe pokoje i apartamenty o standardzie hotelowym, zaledwie 300 m od morza!
Domki i Pokoje BOSMAN
Rewal, Domki letniskowe
Domki i Pokoje BOSMAN to propozycja komfortowego wypoczynku. Atrakcyjne ceny, przyjazna atmosfera i DOMOWA KUCHNIA!
DOMKI MirAnia TRZĘSACZ
Trzęsacz, Domki letniskowe
Szukasz ciszy, spokoju i bliskości plaży? Sprawdź Domki Trzęsacz – Twoje miejsce na wakacje nad morzem!
Villa SEDINA
Rewal, Pensjonat
Villa SEDINA*** to najlepsza oferta dla wymagających wysokiego standardu usług i komfortu. Zapraszamy!
Ahoj Rewal
Rewal, Apartamenty
Zarezerwuj pobyt w Ahoj Rewal i odkryj komfortowe apartamenty nad Morzem Bałtyckim – idealne miejsce na rodzinny wypoczynek w Rewalu!
POLA
Rewal, Dom gościnny
Udany wypoczynek w Rewalu - tylko w Domu Gościnnym POLA!
Baltic Seaside
Rewal, Apartamenty
Komfortowy wypoczynek w urokliwej części Rewala. U nas znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.
Domki U Ani
Rewal, Kwatera
Zapraszamy do domków letniskowych u Ani w Rewalu! Zrelaksuj się w nowoczesnych domkach z basenem i jacuzzi – tylko 500 metrów od morza, w sercu Rewala!
Villa NAUTICA
Mrzeżyno, Pensjonat
Villa NAUTICA jest nowo oddanym obiektem, położonym w Mrzeżynie, w samym sercu urokliwego portu rybackiego, 200 metrów od piaszczystej plaży.
Frajda - apartamenty
Rewal, Apartamenty800m do plaży
Dwupoziomowe apartamenty i typu studio zaledwie 10 min. od plaży w Rewalu - zapraszamy do rezerwacji!
Dom Gościnny Albertus
Rewal, Dom gościnny
Zapraszamy do Domu Gościnnego Albertus NAD BAŁTYKIEM w Rewalu. Cicha i spokojna okolica zapewnią udany wypoczynek.
A Morze Domki
Rewal, Domki letniskowe800m do plaży
Marzy Ci się wypoczynek w nowoczesnym domku blisko morza? A Morze Domki w Rewalu to miejsce stworzone właśnie dla Ciebie!
Pensjonat PAULA
Rewal, Pensjonat
Miła atmosfera i zaciszna okolica sprawiają, że pobyt w naszych progach to gwarancja udanego urlopu.
Villa JOANNA I RAFI
Rewal, Pensjonat300m do plaży
Villa JOANNA I RAFI - gwarantujemy udany pobyt w komfortowych warunkach, w cichym i spokojnym zakątku Rewala
Villa Molo
Rewal, Pensjonat
Zapraszamy do nowego, komfortowego obiektu, który położony jest bardzo blisko morza oraz centrum Rewala.
ZEM - TOURIST
Pustkowo, Ośrodek rehabilitacyjny
ZEM-TOURIST Pustkowo: pokoje i domki na wczasy rehabilitacyjne, rodzinne wakacje z basenem - 100 m od plaży
Willa JAN
Rewal, Willa300m do plaży
Zrelaksuj się tuż przy plaży w Willi Jan w Rewalu – tu każda chwila smakuje wakacjami! Blisko tarasu widokowego, spokojna okolica.
Frajda
Rewal, Pensjonat
Zapraszamy na wspaniały wypoczynek w Pensjonacie FRAJDA w nadmorskim Rewalu!
Hana Marine
Rewal, Pensjonat
Odkryj uroki Rewala i zarezerwuj nocleg w Hana Marine - pokoje i apartamenty z widokiem na morze, tuż przy plaży
Dom Gościnny Ela
Rewal, Dom wczasowy
Zapraszamy do domu gościnnego „Ela” w Rewalu, blisko plaży, najniższe ceny!
Ośrodek kolonijno-wczasowy BAZYLAK
Rewal, Pokoje
Zapraszamy serdecznie do Ośrodka wczasowo-kolonijnego BAZYLAK na niezapomniany wypoczynek nad morzem.
DIAMENT
Rewal, Pensjonat
Ośrodek Kolonijny nad morzem z basenem Diament Rewal miejsca dla grup kolonie, obozy sportowe i wczasy dla seniora nad morzem
Domki drewniane DOMINIKA
Rewal, Domki letniskowe70m do plaży
50 METRÓW DO MORZA- 5 minut do centrum - Domki Drewniane DOMINIKA w Rewalu
BRYZA
Rewal, Dom gościnny500m do plaży
Witamy Państwa serdecznie i zapraszamy do skorzystania z oferty wypoczynku w naszym Domu Gościnnym BRYZA
HACJENDA
Rewal, Pokoje
Zapraszamy do dwóch obiektów noclegowych w REWALU. Obiekty HACJENDA usytuowane są 20m od siebie, niecałe 5 min od morza.
Willa ALEKSANDER
Rewal, Pokoje
Willa ALEKSANDER zaprasza do pobytu w Rewalu. Oferujemy pokoje 2,3 i 4 osobowe i domki letniskowe z TV i łazienką. Zapraszamy!
Domki & Dworek ZIELIŃSKICH
Rewal, Domki letniskowe
Domki & Dworek ZIELIŃSKICH - oferujemy komfortowe pokoje oraz przestronne domki w atrakcyjnych cenach.
Dom Gościnny u Rybaka
Rewal, Pensjonat150m do plaży
Odkryj urokliwy Dom Gościnny u Rybaka w Rewalu, zaledwie 150 metrów od morza – idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek!
Dom Gościnny KINGA
Rewal, Pensjonat
Dom Gościnny Kinga w Rewalu – tylko 30 metrów od plaży, z basenem, barem i rodzinną atmosferą – idealne miejsce na wypoczynek nad Bałtykiem!
Apartamenty POD MUZAMI
Rewal, Apartamenty
Komfortowe, przytulne APARTAMENTY 4-5 osobowe, 150 metrów od plaży, w Rewalu. Serdecznie zapraszamy!
TESSA
Rewal, Dom gościnny
Szukasz spokojnego miejsca blisko morza? Dom Gościnny Tessa w Rewalu czeka na Ciebie – tylko 200 m od plaży!
Acapulco
Rewal, Domki letniskowe
Serdecznie zapraszamy do uroczo położonego, nowego ośrodka ACAPULCO w Rewalu nad morzem
OAZA
Rewal, Kwatera
OAZA zaprasza na rodzinne wakacje nad brzegiem Bałtyku! 50 m do morza!
U Jana
Pustkowo, Dom gościnny
Serdecznie zapraszamy do Pustkowa. Komfortowe pokoje i domki u Jana 150 m od morza!
Domki i Pokoje POD AKACJĄ
Rewal, Domki letniskowe
Wygodne i kompleksowo wyposażone domki do 5 osób i pokoje 2 i 3 osobowe gwarantują maksymalny komfort wypoczynku nad polskim morzem w rewelacyjnych warunkach.
Domki Modrzewiowa 20
Rewal, Domki letniskowe
Odkryj idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek – zarezerwuj pobyt w Domkach Modrzewiowa 20 w Rewalu!
Lokalizacja obiektu noclegowego jest bardzo ważna. Nie każdy chce żeby jego obiekt noclegowy znajdował się przy plaży. Wilgotne powietrze ciągnące znad morza nie zawsze jest dobre dla naszego zdrowia. Nie zaleca się więc mieć otwartych okien przez całą noc, a trudno tego nie robić kiedy mamy środek wakacji i potrafi być naprawdę upalnie.
Z tego powodukwatery w centrum Rewala mogą okazać się o wiele lepszą opcją. Po pierwsze, Rewal to nie jest jakieś potężne miasto, w którym dojście do plaży zajmie nam godzinę. To średniej wielkości kurort wakacyjny rozmieszczony równolegle do wybrzeża i drogi krajowej nr 102 i bez względu na miejsce, które wybraliśmy będziemy mieli blisko do plaży.
Kolejnym plusem kwater w centrum jest dostęp do wszystkich największych atrakcji w mieście. Wielbiciele rozrywkowego trybu życia mogą udać się na miejscowy deptak, na którym znajdują się restauracje, sklepy, bary, stragany z pamiątkami, a nawet niewielkie oceanarium. Można spotkać interesujących ludzi z różnych części Polski, posiedzieć w ogródku piwnym, porozmawiać i zrelaksować się. Deptakiem będziemy mogli dojść do samego Morza Bałtyckiego i zatrzymać się na dłużej na niewielkiej platformie widokowej znajdującej się tuż nad piękną rozległą szeroką plażą. Ludzie tutaj nigdzie się nie spieszą po prostu spacerują wdychając wypełnione minerałami powietrze morskie.
Niedaleko znajduje się również fascynujący Park Wieloryba, w którym zrobimy sobie zdjęcia z ogromnymi figurami przedstawiającymi stworzenia z głębi oceanów.
Kwatery w centrum Rewala to oferta miejsc noclegowych gwarantujących udany wypoczynek nad Bałtykiem.
























































































































































































































































































































































































































































































































