Witamy w nadmorskim Rewalu!


Decydując się na urlop nad Bałtykiem, każdy pragnie komfortowo wypocząć.
Aby spełniły się Państwa marzenia o wygodzie, relaksie i pełnym korzystaniu z nadmorskich atrakcji, zapraszamy do naszego Domu Gościnnego, gdzie czekają przytulne, czyste i miłe pokoje, zaopatrzone w łazienki, balkony i telewizory. Dla Gości przygotowaliśmy też funkcjonalny aneks kuchenny.

Pragnąc, aby nasi Goście w pełni korzystali z czystego, pełnego jodu, nadmorskiego powietrza, wprowadziliśmy w naszym domu zakaz palenia.

Piękne nadmorskie dni i wieczory zachęcają do pobytu na świeżym powietrzu, dlatego oferujemy Państwu też wypoczynek w naszym ogrodzie, gdzie do dyspozycji Gości ustawiliśmy grill i altanę.

Dogodne  położenie naszego domu sprzyja pełnemu korzystaniu z rewalskich  atrakcji. Droga do Centrum to 3-minutowy spacer, a na plażę dojdą  Państwo w ciągu 5-7 minut.


Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy do kontaktu

Wyposażenie obiektu
  • Grill
  • Internet Wi-Fi
  • Ognisko
  • Ogród
  • Parking
Wyślij zapytanie
Dom Gościnny PAWEŁ

Dom gościnny Dom Gościnny PAWEŁ w Rewalu - odpoczynek nad morzem

Na zasłużony relaks nad morzem wybierz dom gościnny Dom Gościnny PAWEŁ. Położony w Rewalu, przy ulicy Rybackiej 18 idealnie nadaje się do podziwiania piękna Pomorza Zachodniego. Serdecznie zapraszamy na noclegi w Dom Gościnny PAWEŁ!

Dom Gościnny PAWEŁ
+48 530 856 924