Zalety Sylwestra na Wybrzeżu Rewalskim

Witanie nadchodzącego Nowego Roku, nie musi rokrocznie wyglądać podobnie. Dajmy się ponieść wyobraźni i pojedźmy nad morze. Koniecznie wybierzmy w tym celu jedną z miejscowości Wybrzeża Rewalskiego. Czy ze znajomymi, czy z rodziną czy w pojedynkę, a może w parze, ten wieczór może okazać się magicznym i tym najlepszym w życiu! Poniżej kilka zalet nadmorskiego Sylwestra w Gminie Rewal:


Fajerwerki rozświetlające jednocześnie rewalskie niebo i spokojne wody Bałtyku to widok wart uwiecznienia w pamięci naszej i w pamięci aparatu. A po powrocie do domu, jest czym się chwalić przed znajomymi!


+ Pozwolenie sobie chociaż raz w roku na małą wygodę i wybór balu zorganizowanego przez jeden z obiektów umiejscowionych na Wybrzeżu Rewalskim to całkiem kuszący pomysł. A jest w czym wybierać! Pomyślmy - gotowe jedzenie, muzyka, rozrywkowa atmosfera, profesjonalna obsługa i zero sprzątania. Czy to nie brzmi dobrze?


+ Witanie nowego Roku o godzinie 0:00 na klimatycznej plaży Rewala, Niechorza, Pogorzelicy, Pobierowa, Pustkowa, czy Trzęsacza, z paczką znajomych i butelką szampana to z pewnością chwila, której nie da się zapomnieć do końca życia.


+ Po Sylwestrowej nocy nierzadko dolega nam ból głowy i inne przypadłości związane z nocnym szaleństwem. Może być jednak na to całkiem sprytne rozwiązanie. Podobno nad morzem nie ma się kaca, a dzieje się to przez wysokie stężeniu jodu w powietrzu. Cóż, może warto przyjechać i przekonać się o tym osobiście?


+ Jeżeli mimo dostatku jodu i tak dopadnie nas nowowroczna niemoc, a głowa pęka, nic prostszego - błyskawiczna kąpiel w lodowato zimnej wodzie morskiej, powinna załatwić sprawę.


+ Czy jest coś lepszego na relaks, niż oderwanie się od rzeczywistości, zmiana klimatu, otoczenia? Jak to mówią, jaki Nowy Rok, taki cały rok. Zatem może jeśli obudzimy się w pięknej, nadmorskiej scenerii, innej niż ta codzienna, to cały nasz przyszły rok będzie pełen takich przyjemnych niespodzianek?


A czy Wy spędzaliście już Sylwestra nad morzem? A może zdarzyło Wam się witać Nowy Rok, także w innych miejscach, takich jak góry, jezioro, czy duże miasto? Jesteśmy ciekawi gdzie według Was jest najlepiej?


Dodano: 2014-12-11
Komentarze (0)
Dodaj komentarz