Wybrzeże Rewalskie w ujęciach dronów

Wybrzeże Rewalskie to 7 miejscowości, w tym 6 leżących bezpośrednio nad Bałtykiem. Rewal, Niechorze, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo i Trzęsacz, to też miejsca, nad którymi miały okazję latać nasze drony, czyli bezzałogowe statki latające, z zamontowaną kamerą. Nie latały one jednak bezproduktywnie, bo nakręciły fantastyczne filmy promujące każdą z tych miejscowości oraz całe Wybrzeże Rewalskie. Ujęcia z lotu ptaka, w dodatku w towarzystwie przepięknej pogody i ciepłych promieni słońca, robią niesamowite wrażenie i czynią nagrania całkowicie unikalnymi i bardziej atrakcyjnymi dla oka. Nie zapomniano o sfilmowaniu najważniejszych atrakcji, pięknych krajobrazów i obiektów wartych zobaczenia.

Wyjątkowe jest też to, że każdy może pobrać za darmo nasze filmy i zamieścić je na stronie internetowej swojego hotelu, pensjonatu, innego obiektu noclegowego, czy firmy, itp. W ten sposób można znacznie uatrakcyjnić poziom wizualny swojej strony i dodać jej wiarygodności, a jednocześnie w oryginalny sposób wypromować swój region i zainteresować nim turystów, bo takie piękne tereny, absolutnie nie mogą pozostać niezauważone przez nikogo. Wspierajmy i doceniajmy to co polskie!


Film o pięknym Rewalu znajdziecie tu: https://rewal.net.pl/#video-rewal-strefa-slonca

Wdzięki Niechorza z lotu ptaka i nie tylko: https://niechorze.pl/#video-niechorze

Zapierające dech w piersiach krajobrazy Pobierowa: https://pobierowo.net.pl/#video-pobierowo

Niesamowitą Pogorzelicę obejrzycie tu: https://pogorzelica.pl/#video-pogorzelica

Pustkowo w przepięknych ujęciach: https://pustkowo.com.pl/#video-pustkowo

Klimatyczny Trzęsacz i jego wideo: https://trzesacz.pl/#video-trzesacz

Cały urok Wybrzeża Rewalskiego z lotu ptaka, prezentuje się w tym miejscu: https://rewal.net.pl/#video-wybrzeze-rewalskie-z-lotu-ptaka


Oglądajcie, zatraćcie się i zróbcie głośniej - niech obraz przemówi zamiast słów.


Dodano: 2015-01-16
Komentarze (0)
Dodaj komentarz