Wakacje z maluchem w Rewalu? To idealny pomysł!

Wakacje z maluchem w Rewalu? To idealny pomysł!

Planujesz wakacje z dzieckiem? Twoja pociecha uwielbia zabawę i wiecznie biega w poszukiwaniu nowych wrażeń? A może jesteś świeżo upieczonym rodzicem i chciałbyś żeby Twój maluszek pooddychał trochę zdrowym, pełnym jodu powietrzem? Martwisz się, że Twoje dziecko będzie się nudzić podczas wakacji w mieście?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, fantastycznym miejscem na spędzenie niezapomnianych wakacji, bez grama nudy dla Ciebie i Twoich pociech, przy jednoczesnym relaksie i oderwaniu się od codziennych problemów będzie nasz rodzimy, nadbałtycki Rewal.

Aby to udowodnić, na kolejnych slajdach zebraliśmy niepodważalne argumenty, przemawiające za wyborem Rewala jako fantastycznego miejsca na spędzenie urlopu dla całych rodzin.


ZOBACZ: OBIEKTY PRZYJAZNE RODZINIE W REWALU

Dodano: 2015-06-15
0 / 6 Następny
Komentarze (5)
Maja Pensjonata Maja Pensjonata 17.06.2015 11:11

Świetna przygoda i piękne plenery na trasie Rewalskiej Kolejki!

Mateusz Warzycha 23.08.2017 14:49

A ja bym do tego dodał jeszcze Muzeum Figur Woskowych i park z miniaturami latarni w sąsiednim Niechorzu. Może i to wszystko tandetne, ale gówniakom o dziwo sprawia frajdę - a czego się nie robi dla dzieciaczków ;)

Piotr Roczniak 25.08.2017 08:07

Jeśli wypożyczalnie rowerów rzeczywiście są tak zorganizowane, to już wiem dokąd pojedziemy na wakacje w przyszłym roku :D

MaThek 28.08.2017 08:26

Orientuje się ktoś, czy w Rewal Bike System mają rowerki z czterema kołami? Młode śmigają aż miło, ale wciąż jeszcze potrzebują tych dodatkowych kółek z tyłu...

Anna Merecik Anna Merecik 28.08.2017 13:26

Widzę, że w Rewalu i okolicy atrakcji nie brakuje. Jest w czym wybierać. Super. Dzieciaki nie będą się nudzić.

Dodaj komentarz