Takie tam na temat konferencji i Rewala

Malownicza i spokojna - przynajmniej poza sezonem - okolica, nadmorski klimat, parę zróżnicowanych atrakcji turystycznych w najbliższej okolicy, całkiem nieźle rozbudowana i rozwinięta baza obiektów noclegowych. Tak właśnie w dużym skrócie prezentuje się Rewal. Ci, którzy planują konferencje, jeśli zwracają uwagę na którąkolwiek z powyższych rzeczy, to chyba tylko i wyłącznie na ostatnią z nich.

A konkretniej to na wyposażenie i wielkość tych sal konferencyjnych, które znajdują się aktualnie w Rewalu. Jako że mamy do czynienia z typowo letniskowym, niewielkim kurortem nad morzem, takowych obiektów nie ma szczególnie wiele. A i zaplecze na naprawdę duże konferencje będzie - delikatnie rzecz ujmując - niewystarczające. Organizatorom większych przedsięwzięć biznesowo-szkoleniowych  a kto nie potrzebuje więcej niż sala z rzutnikiem multimedialnym na 20-30 osób i stolikami dla każdego uczestnika, generalnie może sprawdzać dalej Rewal.

PS Natomiast tym, którzy chcą wszystkiego, co najlepsze, niech poszukają czegoś pod najpopularniejszym hasłem konferencje Kraków. A właściwie to obejdzie się bez wpisywania, wystarczy kliknąć w ostatni odnośnik.

Dodano: 2017-09-19 10:54:00

Komentarze (1)
Anonim
26.08.2021 15:36

Ahh gdyby moj szef organizowal konferencje nad morzem....

Dodaj komentarz