Sun Festival hip-hopowy festiwal w Kołobrzegu

Nie masz planów na wakacje? Chcesz doświadczyć koncertów do rana nad brzegiem morza? A może jesteś fanem hip-hopu i marzysz o spotkaniu wszystkich ulubieńców w jednym miejscu? Ten festiwal jest dla Ciebie! Gorące letnie słońce, rozgrzana plaża, wibrujące rytmy do rana - tak wyglądała pierwsza edycja Sun Festiwalu. Po ubiegłorocznym sukcesie organizatorzy startują z drugą edycją, która zapowiada się równie wspaniale. Kogo zobaczymy w tym roku na kołobrzeskiej scenie?

Sun Festival 2023 - czego możemy się spodziewać w tym roku?

Świetna atmosfera, ciekawy line-up, wszystkie gwiazdy polskiego hip-hopu w jednym miejscu. Takie elementy przeważyły na sukcesie Sun Festival w 2022 roku. Twórcy podkręcają tempo i już od kilku tygodni zalewają nas informacjami o kolejnych artystach, którzy już w te wakacje zawładną sceną. Kogo możemy się spodziewać?

Pezet, Słoń, Smolasty, O.S.T.R., Guzior, Kizo, Malik Montana, Jan-rapowanie, Otsochodzi, Polska Wersja – to tylko kilku artystów, z którymi spotkamy się w Kołobrzegu. Organizatorzy dbają o to, aby trafić i w gusta początkujących słuchaczy, i by zadowolić starych wyjadaczy tęskniących do starej szkoły rapu.

Sun Festival - gdzie, kiedy, bilety

28 lipca, w piątek, rozbrzmiewać będą pierwsze dźwięki hip-hopowego festiwalu. Nadmorski Park Kultury znajduje się na terenie dawnego lotniska, dzięki czemu rozległy teren jest idealnym miejscem na zgromadzenie ponad 25-tysięcznej publiczności. Bliskość plaży pozwala na imprezowanie do rana, czemu sprzyjają również kończące się nad ranem koncerty didżejów. Na festiwalu można również spotkać przechadzających się między scenami wykonawców, zakupić ubrania z ich merchów, wydziarać sobie zaprojektowane przez nich wzory, zdobyć autografy i poznać mnóstwo świetnych ludzi.

Festiwal trwa 3 dni – jego zakończenie przewidziane jest na 30 lipca. W ciągu trzech dni na trzech głównych scenach i kilku miejscach do pląsania w rytmy puszczane przez didżejów wybujacie się za cały rok. Kolejne ogłoszenia artystów przed nami – wypatrujcie następnych komunikatów. A już dziś możecie zaopatrzyć się w bilety na Sun Festiwal 2023. Karnety na obecną edycję dostępne są zarówno na Going, jak i Empik bilety.

Dodano: 2023-04-27 10:33:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz