Spacerowo

Rewal to idealne miejsce na spacery. Dłuższe, krótsze, po mieście, po plaży, w lesie, czy w parku - każdy znajdzie trasy odpowiednie dla siebie i swojej rodziny. Dzieci bowiem również uwielbiają spacery, pod warunkiem jednak, że na ich drodze stają co jakiś czas ciekawe miejsca, które potrafią przykuć na dłużej ich uwagę. A tutaj z pewnością takich obiektów nie brakuje.

Wzdłuż głównego deptaka rozciągają się liczne lodziarnie, budki z goframi i inne miejsca, które serwują uwielbiane przez dzieci smakołyki. To z pewnością zachęci je do dalszych spacerów we wszystkich kierunkach. W dodatku, deptak w Rewalu wyłożony jest równą kostką, co w przypadku najmłodszych dzieci jest szczególnie ważne, bowiem rodzice, bez trudu i niedogodności mogą poruszać się z wózkiem dziecięcym. Wokół jest również wiele ławeczek, na których można przysiąść, odpocząć, czy nakarmić dziecko.

Deptak kończy się placem, na którym ustawiono olbrzymie podobizny wielorybów, oblegane przez dzieci. Tuż za nimi natomiast znajduje się obszerna platforma widokowa, z której widoki latających mew, morskich fal, paralotni, czy plażowiczów opalających się poniżej, z pewnością zainteresują i zajmą dzieci. Podobnie jak widoki podziwiane z długiego tarasu widokowego. Tam, najlepiej zabrać pociechy do obejrzenia zachodu słońca - będą zachwycone!

Sprawdzonym pomysłem na spacer w Rewalu jest też oczywiście spacer brzegiem morza. Dzieci mogą podczas niego szukać muszelek, kolorowych kamyczków, skakać ponad falami, czy po prostu pobawić się w berka z rodzicami czy spotkanymi po drodze równolatkami.


NOCLEGI DLA RODZIN Z DZIEĆMI W REWALU


Dodano: 2015-06-15
Komentarze (0)
Dodaj komentarz