Rowerem przez Wybrzeże Rewalskie

Rowerem przez Wybrzeże Rewalskie

Gmina Rewal jest doskonale przygotowana dla wielbicieli rowerowych wojaży. Cała masa wyznaczonych tras rowerowych, nowe ścieżki rowerowe, przepiękne nadmorskie tereny i świeże, zdrowe, pełne jodu powietrze, sprawiają, że wypoczynek na rowerze jest tu czystą przyjemnością.

Nie trzeba nawet posiadać własnego sprzętu, którego przewiezienie z domu na miejsce urlopu, w dodatku dla całej rodziny jest często bardzo kłopotliwe. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom turystów, na terenie Gminy stworzono system wypożyczalni Rewal Bike System, który oferuje dobrze przygotowany, serwisowany i bezpieczny sprzęt. Plusem jest też  to, że rowery można wypożyczyć w jednym z 3 punktów, a oddać w innym.

Specjalnie więc dla miłośników jazdy na rowerze, na kolejnych slajdach postanowiliśmy wyróżnić 10 tras rowerowych po Rewalu, Niechorzu, Pogorzelicy, Pobierowie, Pustkowie i Trzęsaczu, których przejechanie pozwoli na aktywne poznanie tych malowniczych okolic.

Dodano: 2015-06-19
0 / 10 Następny
Komentarze (2)
Anonim 5.08.2021 16:14

Dla mnie nie ma wypoczynku bez odrobiny aktywności fizycznej, dlatego jazda rowerowa nad morzem to dla mnie jeden z najistotniejszych elementów wyjazdu!

Anonim 5.08.2021 16:16

Super, że jadąc rowerem przy okazji można 'zahaczyć' o kilka innych ładnych miejsc. Wybrzeże rewalskie jest pełne urokliwych miejsc.

Dodaj komentarz