Przekorna reklama wprost z Karpacza?

Robienie czegoś tak samo jak inni może i ma sens, ale nie dość że na krótką metę - to wszędzie, ale nie w reklamie. Wiedzą o tym świetnie ludzie, co stworzyli ten filmik:


Karpacz


Montował: KM Studio.

Popatrzmy - mamy proste video pokazujące nam, jak dzieci bawią się do woli na placu zabaw, lepią ciastka, huśtają się aż do nieba, i robią wiele innych rzeczy, które sprowadzają się do jednego - fajnej zabawy.

Pensjonat Karkonoski SPA***, bo o nim tu mowa, przygotował ofertę która jest ofertą prawie idealną - mamy super zabawy dla wspomnianych pociech, oraz coś dla ich rodziców - czy to szachy i bilard, czy sauny i masaże właśnie. Sam filmik tworzy świetny klimat, pokazując że dobry marketing nie znosi rutyny - jest zarazem dobrze nagrany i zmontowany, a co za tym idzie, przyjemny dla oka, zawierając przy okazji maksimum treści i płynnie ukazując kolejne atrakcje.

Autorzy filmu bez problemu i małym kosztem stworzyli coś ciekawego i unikalnego, co odbiega konwencją i formą od większości tego typu produkcji. Oby tak dalej!

Inne ciekawe hotele i pensjonaty znajdziecie tu:

  • Hotele w Karpaczu
  • Pensjonaty w Karpaczu
Dodano: 2014-11-07
Komentarze (0)
Dodaj komentarz