Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Rewala do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Rewala, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Rewalu z pewnością potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i nieskomplikowane rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem cen rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają też przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12 08:25:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
7.12.2015 09:47

NFhotel bardzo nam odpowiada. Korzystamy z niego już pewien czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Prosty w obsłudze i darmowy, ma dużo funkcji i rezerwację online. W wygodny sposób pozwala kontrolować pracowników i błędy. Oczywiście polecamy!

Bałtyk Resort
7.12.2015 10:21

Mamy okazję korzystać z programu już od paru miesięcy i w naszym obiekcie rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu dobrze dopracowany program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z klarownymi warunkami korzystania i co ważne - bezpłatny! Bardzo upraszcza nam dokonywanie rezerwacji, kontrolę nad przyjazdami i wyjazdami. Polecamy!

Dodaj komentarz