Lokomotywy w Dziwnowie!

Niesamowite repliki miniaturowych lokomotyw spalinowych, parowozów i wagonów kolejowych pokonują mosty, wiadukty, tunele oraz rozbudowane torowiska, znajdujące się w bezpośrednim otoczeniu miniaturowych latarni morskich z polskiego wybrzeża. Najnowszymi mobilnymi eksponatami są wiecznie uśmiechnięte, bajkowe lokomotywy ciągnące za sobą pięknie odwzorowane wagony. Tory kolejowe zwiększyły swoją długość niemalże trzykrotnie osiągając obecnie prawie 1000 metrów.

Tak zmienia się Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie oferując swoim Gościom jeszcze więcej fascynujących atrakcji w wyniku rozbudowy i powiększenia jego powierzchni.

To kolejny rok z wielkimi zmianami w tym parku. Zakończenie rozbudowy planowane jest na połowę czerwca 2014 r. Ale już w chwili obecnej podczas zwiedzania można zobaczyć postępy prac.

Park czynny jest codziennie a oprowadzi nas po nim wykwalifikowany przewodnik, który jest do dyspozycji zwiedzających.

W sezonie letnim w każdą sobotę park zwiedzimy aż do godz. 24:00 dzięki czemu zobaczymy jego wieczorną odsłonę. W każdy letni poniedziałek odbywać się będzie również Dzień Rodzinny pełen atrakcji nie tylko dla najmłodszych.

INFO: www.park-miniatur.pl

Dodano: 2014-05-09
Komentarze (0)
Dodaj komentarz