Hotel Cottonina w Świeradowie Zdroju - polecam !!!

Świeradów Zdrój zlokalizowany na południu Polski jest jedną z najbardziej interesujących miast na Dolnym Śląsku. Relaksujący i przyjazny charakter uzdrowiskowej miejscowości przyciąga do siebie nie tylko fanatyków górskich wędrówek, ale również (a może przede wszystkim) ludzi pragnących oderwać się od biegu codziennego życia.
Doświadczeni kuracjusze wiedzą, jak wielkie znaczenie dla relaksu ma znalezienie dobrego noclegu. Nie wszystkie hotele w Świeradowie Zdrój mogą zaspokoić jakością oferowanych usług. Z tej przyczyny wskazane jest przeznaczyć więcej czasu i wyłonić ofertę dostosowaną do swoich oczekiwań.
Jedną z najbogatszych propozycyj w uzdrowisku dysponuje hotel Cottonina. Pochodzący z XIX wieku budynek położony przy ulicy Sanatoryjnej 7 był w przeszłości częścią fabryki bawełny. Dzisiaj wespół z innym budynkiem tworzy niesamowity zespół noclegowy wyposażony między innymi w fantastyczne SPA , ekskluzywną restauracje, czy też klub muzyczny. Wszystko to ma za zadanie troszczyć się o wypoczynek ciała, jak również ducha. Cottonina oddaje do dyspozycji gości 18 elegancko urządzonych pokoi w zmodernizowanej Willi Fabrykanta, w tym 3 pokoje najwyższej klasy, a także prawie czterdzieści pokoi umieszczonych w nowo wybudowanym hotelu Mineral SPA.

Cottonina to hotel w Świeradowie Zdrój umiejscowiony w sąsiedztwie najciekawszych punktów miasta. Niedaleko znajduje się Czarci Młyn oraz Kościół pw. Św. Józefa.
Zaczynając analizowanie pakietów, jakie świadczą hotele Świeradów Zdrój warto zacząć od zaznajomienia się z pakietami wypoczynkowymi hotelu Cottonina.

Dodano: 2013-11-12
Komentarze (0)
Dodaj komentarz