9 miejsc które sprawią że Twoje dziecko nie będzie się nudzić w Rewalu

9 miejsc które sprawią że Twoje dziecko nie będzie się nudzić w Rewalu

Wakacje z dziećmi to wcale nie taka prosta sprawa, jak by się mogło wydawać. Trzeba pamiętać, że aby samemu odpocząć, im także należy zorganizować rozrywki, które je zainteresują i zajmą ich wolny czas. Nad morzem, sprawa jest co prawda nieco prostsza, bowiem wystarczy woda morska i masa piasku, a najmłodsi sami świetnie zorganizują sobie zabawę w skakanie przez fale, budowanie zamków z piasku, kopanie dziur lub zagrają w piłkę plażową czy berka itp.

Na plaży nie spędza się jednak bez przerwy całego urlopu, a bywają również dni pochmurne, w które kąpiele w morzu i wylegiwanie się na piasku nie będą już tak przyjemne. Co zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy tylko trochę się zorientować w internecie lub zapytać miejscowych, jakie atrakcje dla dzieci oferuje dana miejscowość i udać się tam razem z pociechami.

Wybrzeże Rewalskie i jego okolice obfitują w takie miejsca i nie ma możliwości by wśród tak szerokiego wyboru dziecięcych rozrywek, najmłodsi zaznali nudy. Na kolejnych slajdach zestawiliśmy więc ze sobą 9 najciekawszych atrakcji Gminy Rewal i okolic, które pokochają zarówno dzieci jak i ich rodzice.


ZOBACZ: OBIEKTY PRZYJAZNE RODZINOM Z DZIEĆMI W REWALU

Dodano: 2015-05-28
0 / 9 Następny
Komentarze (4)
Mateusz Warzycha 23.08.2017 14:48

Nadmorska kolejka rządzi! Za dzieciaka sam miałem się taką przejechać i przywrócenie rewalskiej wąskotorówki kilka lat temu było jedną z lepszych decyzji.

Piotr Roczniak 25.08.2017 08:06

Praktyczne - jak tylko bocian i 500+ się spiszą, na pewno skorzystamy ;-)

MaThek 28.08.2017 08:25

Park Wieloryba niby fajny, ale Ocean Park we Władysławowie duuuużo większy. Rewal ma jednak jedną przewagę - żywe, ciekawskie papugi :)

Anna Merecik Anna Merecik 28.08.2017 13:28

Byliśmy z dziećmi w Parku Miniatur w Dziwnowie i w Parku Wieloryba. Świetna sprawa, nie tylko dla najmłodszych. Sama poczułam się jakbym miała 20 lat mniej :)

Dodaj komentarz