6 pomysłów na niezapomniany wieczór kawalerski

Organizacja wieczoru kawalerskiego wcale nie musi być trudna ani kosztowna. Dla przyszłego pana młodego najważniejsza jest możliwość spędzenia ostatnich dni kawalerstwa na dobrej zabawie i w doborowym towarzystwie. Jeśli przyjaciel wie, jak chciałby przeżyć ten wieczór, kierujcie się jego sugestiami. Jeśli natomiast liczy na niespodziankę, poniżej zamieszczamy 6 najciekawszych pomysłów na niezapomniany wieczór kawalerski. Jest w czym wybierać!


#1 Wieczór pełen wrażeń

Jesteście grupą, która uwielbia spędzać czas aktywnie? Zorganizujcie wieczór kawalerski pełen wrażeń. Wybór konkretnej aktywności dopasujcie do dostępności atrakcji, własnych preferencji i budżetu. Po skończonej zabawie zabierzcie pana młodego do pubu lub na domówkę.

  • Paintball – pokażcie, że potraficie ze sobą współpracować i oderwijcie się od codziennych stresów. Paintball to świetna zabawa, oczywiście pod warunkiem, że lubicie tego typu aktywności. Alternatywą dla klasycznego paintballu jest paintball laserowy w pomieszczeniu. Ta opcja jest o tyle bezpieczniejsza, że możecie z niej skorzystać także podczas deszczu, a przy tym nie musicie się martwić, że się pobrudzicie. 

  • Strzelnica – wieczór kawalerski to okazja, by spełnić marzenia pana młodego. Jeśli od dawna mówi o wizycie na strzelnicy, zorganizujcie wspólny wypad i nauczcie się strzelać. Na taką aktywność muszą jednak zgodzić się wszyscy uczestnicy, gdyż nie każdy czuje się komfortowo z bronią.

  • Gokarty – chcecie, by ten wieczór był pełen adrenaliny? Wybierzcie się na tor gokartowy i poczujcie nutkę rywalizacji. Mile widziana taryfa ulgowa dla pana młodego ;)

  • Quady – jeśli nie boicie się pobrudzić i lubicie ekstremalną jazdę, nie ma lepszej propozycji niż quady. Dodatkową zaletą tej atrakcji jest ciekawa lokalizacja i możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

  • Escape room – aktywność, która angażuje nie tyle ciało, co raczej szare komórki. Wspólna wyprawa do escape roomu i rozpracowywanie zagadek to świetny wstęp do dalszej imprezy.

#2 Wyjazd na mecz

Pan młody jest zapalonym kibicem konkretnej drużyny? Wybierzcie się razem na mecz i przeżyjcie niezapomniane emocje! Ta opcja jest niestety nieco trudna do zrealizowania, gdyż nie macie wpływu na termin meczu. Jeśli jednak okaże się, że rozgrywki odbywają się przed ślubem, zbierzcie ekipę i kupcie bilety. Ciekawą opcją jest także zagraniczny wyjazd na mecz – wszystko zależy oczywiście od tego, komu kibicuje pan młody. 

#3 Rejs do Skandynawii

Przyszły mąż jest typem podróżnika? Sprawdźcie promy do Szwecji i wyruszcie w rejs! Do wyboru macie wiele lokalizacji, a na najpopularniejszych trasach kursują promy Świnoujście-Trelleborg i Świnoujście-Ystad. Przeprawa promowa trwa 6-7 godzin, a w tym czasie możecie nie tylko podziwiać piękno Bałtyku, lecz również rozkręcić imprezę na pokładzie. Wybrani przewoźnicy (np. Unity Line) umożliwiają zorganizowanie wieczoru kawalerskiego na promie – taka oferta obejmuje wyżywienie, kabinę, open bar i dyskotekę z DJ-em. Dodatkową atrakcją jest możliwość zwiedzenia miasta portowego w Szwecji. 

#4 Wyjście do pubu

Klasyczna opcja, którą można połączyć z dowolną aktywnością, np. paintballem, gokartami czy escape roomem. Wypad do pubu może też być atrakcją samą w sobie, zwłaszcza jeśli macie ulubioną miejscówkę. Organizując wieczór kawalerski w dużym mieście, możecie też zrobić małe tournée po pubach i klubach – w poszukiwaniu miejsca, które spodoba wam się najbardziej.

#5 Domówka

Alternatywą dla aktywności na mieście jest impreza w domu. To opcja nie tylko dla introwertyków, lecz dla wszystkich, którzy najlepiej bawią się we własnym gronie. Organizacja domówki nie jest trudna – nie musicie nawet kupować jedzenia, bo przecież można zamówić pizzę. Warto jednak wypełnić lodówkę ulubionym piwem i zastanowić się nad tym, co będziecie robić w trakcie wieczoru. Możecie urządzić imprezę tematyczną w stylu Dzikiego Zachodu albo przebrać się za ulubione postaci z kreskówek. Mile widziane akcenty nawiązujące do wieczoru kawalerskiego, w tym zabawne gry i quizy.

#6 Survivalowy wyjazd

Opcja dla odważnych. Zabieracie namioty, śpiwory i prowiant, a następnie udajecie się do wybranej lokalizacji, gdzie spędzacie wieczór i noc. Macie sprawdzoną miejscówkę, gdzie często wybieracie się na ognisko? Super sprawa! Jeśli jednak wiecie, że pan młody marzy o takiej wyprawie, a wy nie macie pojęcia, jak się do tego zabrać, możecie skorzystać z usług firm, które zajmują się organizacją takich atrakcji. 

Na co się zdecydować?

Opcji jest naprawdę wiele – od klasycznych po ekstremalne. Podczas organizacji wieczoru kawalerskiego musicie pamiętać o jednym: jest to impreza dla kawalera, dlatego powinna być dopasowana do jego upodobań. Oczywiście wy też musicie się dobrze bawić, dlatego jeśli od namiotów wolicie wygodne łóżka, lepiej sprawdźcie promy w Świnoujściu i zarezerwujcie rejs z kabiną w pakiecie. Nie popadajcie też w przesadę i skupcie się na 1-2 rozrywkach. W końcu główną atrakcją tego wieczoru ma być wasze towarzystwo!

Dodano: 2022-07-01 13:52:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz