Skatepark

Pobierowo posiada również swój własny skatepark, na którym miłośnicy jazdy na deskorolkach, rolkach czy rowerach (bmx) mogą porządnie się wyszaleć, doskonalić swoje umiejętności, czy też nauczyć się nowych ekstremalnych ewolucji.

Tor skateboardowy w Pobierowie jest profesjonalnie wyposażony. W skład jego urządzeń wchodzą: bank, quarter pipe, funbox, grindbox, minirampy oraz piramida. Jest więc w czym wybierać w wykonywaniu kolejnych tricków. Korzystanie z obiektu jest bezpłatne. Można również przyjść tutaj bez swojego sprzętu i poobserwować wykonującą ewolucje młodzież.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

W pobierowskim skateparku szaleć do woli mogą miłośnicy jazdy na deskorolkach, rowerach i rolkach. To bardzo dobrze wyposażone miejsce pozwala młodzieży na wykonywanie profesjonalnych treningów i świetną zabawę. W skład wyposażenia wchodzą tu na przykład: bank, funbox, quarter pipe, minirampy, grindbox oraz piramida. Korzystanie z obiektu jest oczywiście bezpłatne.

Komentarze (2)

Anonim 9.04.2019 12:19

W Pobierowie byliśmy rok temu wraz synami. Oboje chcieli odwiedzić skatepark ponieważ są amatorami jazdy na bmx-ie. Spędziliśmy tam dobre kilka godzin ponieważ chłopcy bawili się doskonale! Fantastycznie zaopatrzony w profesjonalne urządzenia tor pozwolił chłopakom wykorzystać swoje siły na maxa. Polecamy wszystkim!

Anonim 21.07.2021 19:21

2k21 skateparku juz nie ma

Dodaj komentarz