Plaża

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Szeroka, piaszczysta i przede wszystkim bardzo czysta plaża w Rewalu, to chyba największa atrakcja miejscowości. W wielu miejscach oparta jest o klif i nieustannie zachwyca każdego turystę swoim widokiem, zarówno na morze, jak i na klify i wydmy w głąb lądu.

Do dyspozycji plażowiczów jest tu kąpielisko obejmujące 300 metrów linii brzegowej od zejścia plażowego przy ulicy Westerplatte do zejścia przy ulicy Białej. W czasie wakacji funkcjonują na nim zjeżdżalnie, dmuchane konstrukcje dla dzieci i wypożyczalnia skuterów wodnych. Organizowane są także turnieje sportowe. Co kilkaset metrów nad bezpieczeństwem letników czuwają oczywiście wykwalifikowani ratownicy.

Na terenie kąpieliska obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt w okresie 01.06 - 30.09. Są jednak wyznaczone miejsca, na które czworonogi przychodzić mogą ze swoimi właścicielami przez cały rok. Są to:zejście nr 19 przy ul. Brzozowej, zejście nr 20 przy ul. Klifowej oraz zejście nr 26 przy ul. Szczecińskiej.

Osobom niepełnosprawnym najwygodniej będzie dostać się na plażę zjazdem technicznym, przy przystani rybackiej na ulicy Saperskiej.

Rewalska plaża, w lecie zwykle zatłoczona, w pozostałe pory roku staje się jednak prawdziwą oazą spokoju i idealnym miejscem do przemyśleń i relaksu.

Mini przewodnik

Czysta, szeroka i piaszczysta plaża w Rewalu, to miejsce dla którego nadciągają tu co roku tysiące turystów. Do dyspozycji wczasowiczów pozostaje kąpielisko obejmujące 300 metrów linii brzegowej i strzeżone przez wykwalifikowaną ekipę ratowniczą. Podczas wakacji ustawione są tu także zjeżdżalnie, dmuchane budowle dla dzieci i wypożyczalnia skuterów wodnych.

Galeria

Opinie

Krzysztof
9.07.2015 20:13

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (3)
Anonim
24.04.2019 08:37

Kocham plaże w Rewalu, cudne miejsce na wypoczynek i plażowanie. Z psem również odwiedziłam plaże rewalską, był równie zadowolony jak ja :)

Anonim
31.07.2021 10:32

Cudowny piasek, szeroka plaża i super muzyka na plaży

Anonim
29.07.2022 09:15

Bzdura ! Proszę spróbować zjechać wózkiem inwidzkim w Rewalu z chorym a później rekomendować. To niemożliwe betonowe płyty i dziury pomiędzy i ciężki wózek po stromej piaszczystej powierzchni . Niepełnosprawni sa dyskryminowani ! Nikt nie dba o możliwość przebywania niepełnosprawnych wśród nas !Gdzie toalety ?

Dodaj komentarz
Lokalizacja
Multimedia