Park linowy Gibon

Park linowy Gibon w Rewalu to fantastyczne miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu. Dostępnych jest tu aż 12 tras z łączną ilością 153 przeszkód. Dodatkowo znajdują się tutaj również dwie trasy szkoleniowe, boiska do gry w bule oraz siłownia na świeżym powietrzu. Wszystkie trasy zróżnicowane są pod względem trudności, długości czy ilości przeszkód.

Wszystkie sprzęty oraz przeszkody spełniają rzecz jasna rygorystyczne normy, zapewniające 100% bezpieczeństwa. Również instruktorzy to wykwalifikowana i dobrze wyszkolona kadra, służąca pomocą w każdej chwili.

Park otwarty jest w lipcu i sierpniu oraz w wybrane weekendy we wrześniu.

Tomasz Oleszek Tomasz Oleszek
1.01.1970 01:00

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

TrasaBilet jednorazowy - jedno przejścieBilet grupowy - jedno przejście
Trasa fioletowa - wymagająca - po przejściu wcześniejszych tras25zł20zł
Trasa niebieska - wymagająca - po przejściu wcześniejszych tras25zł20zł
Trasa niebieska - wymagająca - po przejściu wcześniejszych tras25zl20zł
Trasa czerwona25zł20zł
Trasa brązowa20zł15zł
Trasa zielona20zł15zł
Trasa pomarańczowa (rodzice pomagają dzieciom)15zł10zł
Trasa różowa (rodzice pomagają dzieciom)
15zł10zł
Trasa żółta5zł5zł (dwa przejścia)

* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Park linowy Gibon w Rewalu to świetny sposób na aktywne i rodzinne spędzenie czasu na urlopie. Dostępnych jest tu 9, zróżnicowanych pod względem trudności tras, ze 130 przeszkodami do pokonania. Nie zabrakło także dwóch tras szkoleniowych, boiska do gry w bule i siłowni na świeżym powietrzu. Park otwarty jest w lipcu i sierpniu oraz w wybrane weekendy września.

Komentarze (2)
Anonim 18.04.2019 09:12

W Rewalu nie można się nudzić :) Byliśmy tam na wakacjach i odwiedziliśmy park linowy Gibon. Dzieciaki były zachwycone, my również. Polecamy.

Anonim 7.07.2021 14:52

Świetne miejsce z różnymi poziomami trudności (byliśmy z 8 i 13 latką). Instruktor wszystko osobiście tłumaczy na testowej trasie a później dziecko musi samo przejść ta próbę. Dopiero później może wejść na właściwą trasę. Dzieci były zachwycone. Byliśmy poprzednio także w Ustroniu Morskim i również dzieci były bardzo zadowolone. Polecam szczególnie w upalne popołudnie, można miło spędzić czas w przyjemnym cieniu drzew. Polecam!

Dodaj komentarz