Mini Zoo Donkey Szot

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Mini Zoo Donkeyszot w Rogozinie to niezwykłe i bajkowe miejsce, gdzie granica między ludźmi a zwierzętami zaciera się. Nie ma tu siatek ani klatek, a zwierzaki są na wyciągnięcie ręki, spragnione głaskania i uwagi, chętnie się z ludźmi socjalizują. Bo nas lubią, o co bardzo dbamy U nas można pokarmić lamy i alpaki, pogłaskać kucyki i osiołki, dostać zawrotu głowy od szalejących kózek miniaturek. Jest dmuchaniec, wysoki na 8m , plac zabaw dla najmłodszych oraz ścieżka sensoryczna dla wszystkich. A dookoła przyroda, pola i lasy, cisza i spokój. 

Wspaniały relaks nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych!

Cennik

Bilet normalny – 40 zł

Bilet ulgowy – 35 zł

Bilet dla dzieci do 1 m – 0zł

Mini przewodnik

Mini Zoo Donkey Szot to miejsce dla każdego. Można spotkać tam między innymi alpaki, owce kameruńskie, kozy domowe, lamy czy osiołki. Warto poznać to przemiłe otoczenie oraz dowiedzieć się jakie są zwyczaje i upodobania konkretnych zwierząt.

Galeria

Opinie

Anonim
13.05.2024 20:33

Anonim
5.05.2024 09:18

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (1)
Anonim
23.06.2024 13:40

Cudowne miejsce w piękne zwierzątka czyściutko smacznie lody dla dzieci za darmo kawka super papużki świni morskie koniki alpaki kurki pięknie i milutko spędzony czas polecam dlamplaczacych ze za drogonpolecam siedzenie w domu

Dodaj komentarz
Lokalizacja